O firmě

Naše firma vznikla v roce 1995 a zabývá se opravami a prodejem autoagregátů vyměnným způsobem. Vznikla na základě x letých zkůšeností majitele Stanislava Červenky, který před založením společnosti působil jako fyzická osoba. Díky rychle rozvíjející se firmě se pan Červenka rozhodl založit společnost s ručením omezením. V počátcích podnikání se společnost Červenka plus s.r.o. soustředila především na tradiční české značky Karosa, Avia, Liaz, Tatra a Zetor. Postupem času a získáváním zkušeností se zaměřila i na zahraniční vozidla. Rozvíjející se prodej a sortiment společnost postupem času přijměl k myšlence rozvozu nabízených dílu do České i Slovenské republiky.
Další velký milník pro společnost nastal začátkem roku 2015, kdy společnost Červenka plus s.r.o. se vhrnula do nového odvětví a začala se zabývat opravou hydraulických čerpadel. V tomto odvětví se specializuje především o čerpadla značky Jihostroj, ale i zahračních značek jako jsou....
Tento krok pana Červenky si vyžádal přijetí nových specializovaných zaměstnanců, kteří mají v tomto oboru dlouholeté zkušenosti.

V dnešní době se všechny opravy dílů provádí v Luhačovicích, kde je také prodejna, sklad a sídlo vedení společnosti. Z prodejny jsou také díly expandovány pomocí pravidelných rozvozů aut firmy Červenka po celé České republice, případně zásilkovou službou. Sen pana Červenky se tak stal skutečností a dokáže svým rozvozem zásobit celé uzemí naší republiky.